top of page
Villa Luna Bademli.png
villa luna logo tasarımı beyaz.png
villa luna logo tasarımı beyaz.png

        Modern tasarım doğal tonlarla buluştu, Bademli'de yeni yaşam alanınız Villa Luna'ya 

                                                                         HOŞ GELDİNİZ

    AY IŞIĞI EVİNİZE DOLSUN

SIKICI TASARIMLARI UNUTUN

LÜKS VİLLANIZA MERHABA DEYİN

Bademli'nin prestijli konumunda hayata geçirilen Villa Luna , 4 villadan oluşan butik bir projedir. Her villanın müstakil girişi ve kendine ait müstakil havuzu bulunmaktadır. Modern tasarım anlayışının ustalıkla uygulandığı Villa Luna'da tasarımdaki netliği ve yüksek kaliteli malzemelerin harmonisini villanızın tamamında hissedeceksiniz .

Villanızın standartlardan yüksek özel olarak tasarlanmış giriş kapısını açtığınız anda Villa Luna'nın tasarımı duygularınızı hemen harekete geçirmeye başlıyor, yüksek tavanla gelen ferahlık ve ustalıkla yerleştirilen bookmatch sizi karşılamada heyecanlandırırken , büyük ebatlı camlardan gelen güneşi , bahçenizi ve yalnızca size ait olan evin içerisine giren kulaç alanına sahip havuzunuzu görüyorsunuz ve Villa Luna'nın alışa gelmiş tasarımlardan çok farklı olduğunu tamamen hissediyorsunuz. 

İsmini ay ışığından alan Villa Luna Bademli iki adet galeri boşluğuna sahip. Birinci galeri boşluğu villanın tam merkezinde salon ve mutfağın birleşiminde , galeri boşluğunda cam tavan tasarlandı siz sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirirken geceleri size ay ışığı eşlik etsin diye, ikinci galeri boşluğu Villa Luna'nın karekteristik tasarımlarından bir diğeri olan evin içerisine giren kulaç havuzunda , burada galeri boşluğu evin içinden havuza girerken büyük bir ferahlık aynı anda ebeveyn yatak odası içinde aydınlık sağlıyor. 

Yüksek kaliteli malzemeler ve şık detayların yer verildiği Villa Luna'da doğal ahşap kaplamalar , lake yüzeyler , brüt beton alanlar , 7/24 aktif akıllı ev sistemi size kesintisiz lüks bir deneyim yaşatıyor.

ÖRNEK VİLLA

Bademli'nin en yenisi Villa Luna da örnek villa hazır , sizde tasarımdaki netliği ve yüksek kaliteli malzemeler ile olan harmonisini yerinde görmek sınırlı sayıdaki Villa Luna ya sahip olmak için lütfen randevunuzu alın. 

Villa Luna Bademli .jpg
bottom of page