top of page

SAĞLAM YAPILARIN ANAHTARI: KALİTEMİZ

KALİTE ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Temiz, düzenli ve standartlara uygun bir çalışma ortamını sürekli kılmak; kaynağı, gerektiği miktarda, doğru zamanda, doğru biçimde kullanmak öncelikli hedeflerimizdir.

Bu hedeflere ulaşmamız, müşteri gereksinim ve beklentilerini karşılayacak yüksek kalitede, uzun ömürlü projelerle değer yaratmamıza yardımcı olmaktadır.

Kalite politikamız bu bileşenler üzerine kurulmuştur. Bize göre kalite, ulaşılması gereken bir hedefin ötesinde, tamamen bir yaşam tarzıdır.Bu anlayış üzerinde yükselirken, kalite hedeflerimize ulaşmak için, her zaman en iyi çözüm ortakları, tedarikçiler ve çalışanlar ile işbirliği yaparız.

KALİTE POLİTİKASI

Özbek A.Ş, İnsana değer anlayışıyla, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında üst yapılar inşa ederken, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturmayı, faaliyetleri sırasında çevreyi koruyacak şekilde hareket etmeyi, sürekli iyileştirme ile müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürdürmeyi taahhüt eder.

Özbek A.Ş, aşağıdaki prensiplere göre hareket eder;

  • Projelerimizin tüm süreçlerinde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan, ulusal ve uluslararası standartlara uygun bir anlayış içinde güvenilir ve aranılan firma olmak,

  • Riskleri etkin bir şekilde yöneterek tüm süreçlerimizi sürekli iyileştirmek,

  • Ürün ve hizmet kalitesini müşteri ve piyasa gereksinimleri doğrultusunda sürekli iyileştirmek ve tüm paydaşlar için değer üretmek,

  • Çalışanları tüm süreçlere aktif katılımı özendirmek ve açık iletişim ortamı sağlamak,

  • Enerjiyi verimli kullanmak, çevresel dengeyi ve doğal kaynakları korumak,

  • Tüm faaliyetlerde bilgi güvenliği ve iş sürekliliğini sağlamak,

  • İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemek,

  • Tedarikçilerini desteklemek ve geliştirmek,

  • Müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak,

  • Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu yüksek kalitede eksiksiz tamamlamak.

 

Birinci derece deprem kuşağındaki ülkemizin bize statik projenin hayati değerinin ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor.

Bu bilinç ile hareket ederek çok katlı kule yapılarda kullanılması gereken c35/45 sınıf betonu hayata geçirdiğimiz az katlı projelerde bile kullanarak bu beton sınıfını standartımız haline getirmiş bulunmaktayız.

Sektöre fark katmış deneyimli mimar ekibimizle, modern mimari anlayışımızla ürettiğimiz her santimi önce insan diyerek hayata geçiriyoruz.

KUSURSUZ STATİK PROJE 

Çözüm ortaklarımıza göz atın

bottom of page