VİLLA-TAYGA-BEYAZ-PNG.png

 

TAYGA ORMANLARI

 Sibirya’nın doğusundan Kanada’ya kadar uzanan ve dünya ormanlarının üçte birini oluşturan Tayga Ormanları dünyanın ve diğer canlıların oksijen kaynağı. Atmosferin yapısını değiştirebilecek kadar çok oksijen üreten bu devasa orman birçok iğne yapraklı, kozalaklı ve dört mevsim yeşil kalabilen ağaç türüne ev sahipliği yapar. “Kuzey Ormanları” olarak da bilinen doğa harikası bu ormanın büyüleyici havası ve güçlü duruşu son projemizde bize ilham kaynağı oldu.

 

VİLLA TAYGA İLE TANIŞIN

 İsmini yüzölçümü bakımından dünyanın en büyük ormanı olan Tayga Ormanları’ndan alan Villa Tayga, kesintisiz Uludağ ve kent ormanı manzarasıyla Yeşil Bursa’nın en nezih semti Gümüştepe’de yükseliyor.

       

 

 

               Keşif yolculuğuna başlayın

VİLLA-TAYGA-BEYAZ-PNG.png

Modern Mimari, Villa Konforu ile Buluştu

 Üzerinde yoğun çalışmanın neticesi olan modern mimarisi, geniş ve manzarayı sınırsızca deneyimlemenizi sağlayan camları ve dış cephe kaplamasında kullanılmak üzere Tayga Ormanları’ndan özel olarak getirtilen yüksek kalite doğal ahşap materyalleri ile Villa Tayga lüks, konforlu ve prestijli yaşama yepyeni bir soluk getiriyor.

 

Tayga Yeşili Şimdi Gümüştepe’de

 Tıpkı projemize ismini veren, dört mevsim yeşil Tayga Ormanları gibi Villa Tayga da projenin başından bu yana özel bir hassasiyetle yeşillerin içinde konumlanıyor. Sosyokültürel açıdan Nilüfer’in hem en nezih hem de en çok ağaç barındıran semti olan Gümüştepe’nin en iyi konumuna kurulan Villa Tayga, hemen yanı başındaki orman ile sizlere ferah, huzurlu ve bol oksijenli bir hayat sunuyor.

ister yanıbaşınızda ki orman ister karşınızdaki Uludağ ve Kent ormanı yada salon ve mutfağınızdan eriştiğiniz verandanızdan sizi karşılayan size özel geniş bahçeniz Villa Tayga'da her güne yeşilin yeni bir tonunu keşfederek huzurla başlayın.

Ayrıca, 6.000 metrekarelik alan üzerine kurulan Villa Tayga’nın %70’ni de yeşil alanlar oluşturuyor.

Kaliteli Bir Yaşam İçin Çok Çalıştık

 Villa Tayga'da kaliteyi, konforu, ailenizle birlikte huzurlu eşsiz bir yaşam için tüm prensipleri lüks detaylarla birleştirdik ve tüm beklentileri karşılayan kusursuz yaşam formunu elde ettik.

Tayga ormanlarından gelen özel işlenmiş ahşap cephe kaplama

Her villanın kendine özel havuzu, geniş veranda ve havuz terası alanları

Burada standart olan her şeyi unutun. Standartlardan yüksek 3.20 m tavan yüksekliğimize uygun olarak daha yüksek ve geniş konfor özellikli camlarımızla tanışın.

Özel üretim dünyanın en büyük ebatlarına sahip

seramik levhası cephe kaplama

Yangına ve ısı kayıplarına geçit yok

Villanın tüm cephesi 'A1 sınıfı' yanmazlık belgesine sahip ısı performansı bakımından en verimli ürün olan taş yünü ile sağlanıyor

Her villanın kendine ait müstakil geniş bahçesi yemyeşil

çimleri keyifle bakılacak ağaçları, bu habitata bayılıacaksınız.

                                

    Duygularınızı harekete geçiren etkileyici bir görünüm 

                    Dış Mekan

UNUTULMAZ ANILAR BİRİKTİRECEĞİNİZ BİR YAŞAM

VİLLA-TAYGA-BEYAZ-PNG.png

Dostlarınızla keyifli sohbetlerinize yıldızlar eşlik etsin 

Enerji veririmliliği işini Villa Tayga'ya bırakın, aydınlatmalarda civa içermeyen çevre dostu yüksek verimli led ürünler kullandık , akıllı villa sisteminiz veririmliliğiniz için durmaksızın çalışmakta.

    İÇİ DE AYRI BİR DÜNYA

     Villanıza girerken...

 

     Villanızın kapısını açtığınızda zemin katta sizi vestiyer, salon, mutfak, misafir yatak odası, ve banyo karşılayacak. İçeri devam ettiğinizde .         salon ve mutfakla bağlantılı olan verandayı ve elbette oranın ilerisinde de birçok anı biriktireceğiniz yemyeşil bahçenizi bulacaksınız.

     İleride evinizde pişecek birbirinden lezzetli yemeklerin kokusu burnunuza geldiyse sizi mutfağa alalım. Mutfağınızda dünya markası                 ankastre ürünler kullanılacak. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar büyük özel tasarım mutfağınızda vakit geçirmeye                                     bayılacaksınız.

VİLLA-TAYGA-BEYAZ-PNG.png

Üst katta neler var?

 

Üst katta sizi bekleyen biri ebeveyn olmak üzere üç adet yatak odası var. Odaların tamamının kendilerine ait banyo ve tuvaletleri var. Ayrıca ebeveyn odasında bir giyinme bölümü de mevcut. Ebeveyn odasının bir diğer güzel yanı da tüm manzaraya hakim geniş bir balkonunun olması. Her günü huzurla ve bol güneş ışığıyla karşılayacaksınız

Villa Tayga’nın her noktası ince ve özenli düşüncenin ürünü

 

Evinizin detaylarına gelirsek; üst ve alt katı bağlayan merdiven de yeni eviniz gibi asla sıradan değil. Özel tasarım ve ankastre bir gömme merdiven sistemi evinizde sizi bekliyor olacak. Villanız kombi ve yüksek standartlara sahip yerden ısıtma sistemi ile ısınırken, ısıtma konforunu katlayan kaliteli parke zemine basmaktan büyük keyif alacaksınız. Banyonuz da evin geri kalanından elbette hiçbir şekilde geri kalmayacak. Dokusuyla banyonuza ışıltı ve şıklık katacak göz alıcı özel üretim seramikler banyoda geçirdiğiniz her anı benzersiz kılacak.

Villa tayga salon
villa tayga salon

Standartların üzerinde detaylar

 

Yeni villanızın iç alanındaki en dikkat çekici noktalardan biri ise tavan yüksekliğinin standarttan yüksek oluşu. Tam 3.20 metre kat yüksekliğine sahip olan villanızın elbette camları da standarttan yüksek ve özel olacak, bu da evinizin daha fazla gün ışığı almasını sağlarken, camları açtığınızda içeriye daha çok temiz hava ve oksijen dolacak. Oldukça ferah tasarlanan villalarımızın girişinde sizi tam 6.50 metre yüksekliğinde bir galeri alanının karşılayacağını da atlamayalım. Yeni villanıza her girip çıktığınızda hayranlığınızı gizleyemeyecek ve size yaşattığı ferahlık ve ayrıcalık hissine bayılacaksınız.

VİLLA TAYGA’YA DAİR GENEL BİLGİLER;

 

Villa Tayga’nın hayatınıza katacağı lüks, kalite ve ayrıcalıkları elbette yalnızca bunlarla sınırlı değil. Sitemizdeki her villanın kendine özel bir yüzme havuzu bulunurken, veranda, havuz terası ve size özel geniş bahçe alanlarında günün her saati ailenizle geçireceğiniz keyifli zamanlar size “iyi ki” dedirtecek. Çocuklarınızla beraber bahçeyi keşfetmekten ve oyunlar oynamaktan asla sıkılmayacaksınız. Kendinize ayırdığınız zamanlarda da çıplak ayaklarınızla yemyeşil çimenlerin üzerinde sabah akşam pozitif enerjiyle dolacaksınız.

VİLLA-TAYGA-BEYAZ-PNG.png
Villa tayga lüks havuz
Villa Tayga müstakil bahçeli villa
Özbek inşaat villa tayga mutlu aile

Daha akıllısı ve güvenlisi yok

 

Yeni hayatınıza başlayacağınız villanız elbette son teknoloji ve yüksek güvenlik sistemleri ile donatılacak. Şimdi arkanıza yaslanın ve oturduğunuz yerden tüm dünyayı kontrol etmeye hazır olun.

 

Villanızın içine entegre olarak sunulan “akıllı villa sistemi” ile evinizdeki tüm gizli aydınlatma ve avizeleri yönetebilir, durumlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, akıllı ev sistemi sizin ve aile fertlerinizin her zaman nerede olduğunu bilir, konumunuza göre belirlenen senaryoları otomatik devreye alır ve villanızı sizin konforunuz ve güvenliğiniz için hazırlar. Konumunuzu belirlemek adına akıllı telefonunuzu ve gelişmiş konum belirleme teknolojilerini kullanan sistem, aklınızda kalan tüm soru işaretlerini ve endişeleri silecek, size yalnızca, bu ayrıcalıklı hayatın tadını çıkarmak kalacak.

 

Villa Tayga’da yer alan akıllı ev sistemi, modüler bir sistem olup, sonradan geliştirilebilir altyapısıyla, akıllı evinize dahil etmek istediğiniz teknolojik bir çok sisteme uyumludur. Akıllı villa sistemiyle sağlayabileceğiniz güvenlik odaklı teknolojiler; alarm sistemleri, acil müdahale ekipmanları (hareket dedektörü, elektrik, doğal gaz ve su kesme) gibi hayati öneme sahip emniyete de olanak tanır. Villa girişi ve güvenlik noktası ile sesli ve görüntülü Intercom sistemi akıllı ev sisteminin bir parçası olacak. Bu sayede, evinizdeki klimaları açıp kapatabilir, sıcaklık ve modlarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Evinizdeki ısıtma sistemini tek bir merkezden görüntüleyerek sıcaklık kontrolü ve değişimini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca, akıllı ev sisteminin size sunduğu tüm kontrolleri Apple’ın sesli asistanı Siri’ye komut vererek de kolayca yönetebilirsiniz.Yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil , dünyanın neresinde olursanız olun cep telefonunuzla villanızın giriş kapısını uzaktan kilitleyebilir veya kapıyı açabilirsiniz. Perdelerinizi kontrol edebilir , istediğiniz zamanı önceden ayarlayarak dilediğiniz saatte perdeler hiçbir müdahale gerektirmeden açılıp kapanabilir.

Akıllı daire, lüks villa, özbek inşaat
ÖZBEK_İNŞAAT_.AYPRO__A6_IP_İNTERKOM_Kata

Villa Tayga ile tüm endişeleri geride bırakın

 

Villa Tayga, 7/24 görev yapacak özel güvenlik ekibi ve güvenlik kameralarıyla donatılacak. Her villada akıllı daire sistemine ve site güvenlik merkezine direkt olarak bağlı bir alarm sistemi bulunuyor. Bunun yanında, villalarımızın ısı yalıtımında A1 yanmazlık sınıfına sahip taş yünü kullanılacak. Taş yününün, benzerlerine göre yalıtım performansı en iyi yalıtım malzemesi olmasının yanında A1 yanmazlık sınıfı sayesinde olası afetlerde maksimum güven sağlamaktadır. Villa Tayga’da tıpkı endişelere olmadığı gibi yangına da geçit yok.

villa tayga özel güvenlik
villa tayga güvenlik kamerası
villa tayga yangın yalıtımı

Her malzemesiyle sapasağlam bir yaşam

 

Villalarımızın dış cephesinin tamamı yüksek kalite kaplamalardan oluşuyor. Tasarımlarında ise iki farklı doğal materyal tercih edildi: özel üretim, dünyanın en esnek ve en büyük ebatlarına sahip seramik ve elbette, tahmin de edebileceğiniz gibi, Tayga Ormanları’ndan gelen özel ahşap kaplama malzeme.

 Bursa’nın 1. sınıf deprem bölgesinde bulunmasının bilinci ve 46 yıllık tecrübemize istinaden betonarme kalitede yüksek dayanımlı C35/45 sınıfı beton kullanılarak inşa edilecek ve beton dökümünden sonra, mukavemetini tam kazanması için, betonun mutlak ihtiyaç duyduğu kür (bakım) yüksek hassasiyetle uygulanacaktır.

 Villa Tayga, siz ve aileniz için lüksün, kalitenin, güvenliğin, sağlamlığın ve eşsiz bir hayatın kelime karşılığı olmak, size hak ettiğiniz prestij dolu yaşamın kapılarını açmak ve beraber unutamayacağınız yeni hikayelere imza atmak için sizi bekliyor. Kendinizi Villa Tayga’nın güvenli ve heyecan dolu kollarına bırakın.

Villa Tayga için sizi arayalım

Detaylı bilgi için satış ofisimizi

ziyaret edin.

Teşekkürler,mesajınız başarıyla gönderildi

temasa geçin

VİLLA-TAYGA-BEYAZ-PNG.png
ÖZBEK-İNŞAAT-BEYAZ-PNG.png
VİLLA-TAYGA-BEYAZ-PNG.png