top of page
VİLLA-TAYGA-BEYAZ-PNG.png
Villa Tayga

Villa Tayga

 

TAYGA ORMANLARI

 Sibirya’nın doğusundan Kanada’ya kadar uzanan ve dünya ormanlarının üçte birini oluşturan Tayga Ormanları dünyanın ve diğer canlıların oksijen kaynağı. Atmosferin yapısını değiştirebilecek kadar çok oksijen üreten bu devasa orman birçok iğne yapraklı, kozalaklı ve dört mevsim yeşil kalabilen ağaç türüne ev sahipliği yapar. “Kuzey Ormanları” olarak da bilinen doğa harikası bu ormanın büyüleyici havası ve güçlü duruşu son projemizde bize ilham kaynağı oldu.

 

VİLLA TAYGA İLE TANIŞIN

 İsmini yüzölçümü bakımından dünyanın en büyük ormanı olan Tayga Ormanları’ndan alan Villa Tayga, kesintisiz Uludağ ve kent ormanı manzarasıyla Yeşil Bursa’nın en nezih semti Gümüştepe’de yükseliyor.

       

 

 

               Keşif yolculuğuna başlayın

VİLLA-TAYGA-BEYAZ-PNG.png

Modern Mimari, Villa Konforu ile Buluştu

 Üzerinde yoğun çalışmanın neticesi olan modern mimarisi, geniş ve manzarayı sınırsızca deneyimlemenizi sağlayan camları ve dış cephe kaplamasında kullanılmak üzere Tayga Ormanları’ndan özel olarak getirtilen yüksek kalite doğal ahşap materyalleri ile Villa Tayga lüks, konforlu ve prestijli yaşama yepyeni bir soluk getiriyor.

 

Tayga Yeşili Şimdi Gümüştepe’de

 Tıpkı projemize ismini veren, dört mevsim yeşil Tayga Ormanları gibi Villa Tayga da projenin başından bu yana özel bir hassasiyetle yeşillerin içinde konumlanıyor. Sosyokültürel açıdan Nilüfer’in hem en nezih hem de en çok ağaç barındıran semti olan Gümüştepe’nin en iyi konumuna kurulan Villa Tayga, hemen yanı başındaki orman ile sizlere ferah, huzurlu ve bol oksijenli bir hayat sunuyor.

ister yanıbaşınızda ki orman ister karşınızdaki Uludağ ve Kent ormanı yada salon ve mutfağınızdan eriştiğiniz verandanızdan sizi karşılayan size özel geniş bahçeniz Villa Tayga'da her güne yeşilin yeni bir tonunu keşfederek huzurla başlayın.

Ayrıca, 6.000 metrekarelik alan üzerine kurulan Villa Tayga’nın %70’ni de yeşil alanlar oluşturuyor.

Kaliteli Bir Yaşam İçin Çok Çalıştık

 Villa Tayga'da kaliteyi, konforu, ailenizle birlikte huzurlu eşsiz bir yaşam için tüm prensipleri lüks detaylarla birleştirdik ve tüm beklentileri karşılayan kusursuz yaşam formunu elde ettik.

Tayga ormanlarından gelen özel işlenmiş ahşap cephe kaplama

Her villanın kendine özel havuzu, geniş veranda ve havuz terası alanları

Burada standart olan her şeyi unutun. Standartlardan yüksek 3.20 m tavan yüksekliğimize uygun olarak daha yüksek ve geniş konfor özellikli camlarımızla tanışın.

Özel üretim dünyanın en büyük ebatlarına sahip

seramik levhası cephe kaplama

Yangına ve ısı kayıplarına geçit yok

Villanın tüm cephesi 'A1 sınıfı' yanmazlık belgesine sahip ısı performansı bakımından en verimli ürün olan taş yünü ile sağlanıyor

Her villanın kendine ait müstakil geniş bahçesi yemyeşil

çimleri keyifle bakılacak ağaçları, bu habitata bayılıacaksınız.

                                

    Duygularınızı harekete geçiren etkileyici bir görünüm 

                    Dış Mekan

UNUTULMAZ ANILAR BİRİKTİRECEĞİNİZ BİR YAŞAM

VİLLA-TAYGA-BEYAZ-PNG.png

Dostlarınızla keyifli sohbetlerinize yıldızlar eşlik etsin 

Enerji veririmliliği işini Villa Tayga'ya bırakın, aydınlatmalarda civa içermeyen çevre dostu yüksek verimli led ürünler kullandık , akıllı villa sisteminiz veririmliliğiniz için durmaksızın çalışmakta.

    İÇİ DE AYRI BİR DÜNYA

     Villanıza girerken...

 

     Villanızın kapısını açtığınızda zemin katta sizi vestiyer, salon, mutfak, misafir yatak odası, ve banyo karşılayacak. İçeri devam ettiğinizde .         salon ve mutfakla bağlantılı olan verandayı ve elbette oranın ilerisinde de birçok anı biriktireceğiniz yemyeşil bahçenizi bulacaksınız.

     İleride evinizde pişecek birbirinden lezzetli yemeklerin kokusu burnunuza geldiyse sizi mutfağa alalım. Mutfağınızda dünya markası                 ankastre ürünler kullanılacak. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar büyük özel tasarım mutfağınızda vakit geçirmeye                                     bayılacaksınız.

VİLLA-TAYGA-BEYAZ-PNG.png